14. oktobra, le malo pred tem, ko se je naš svet spet začel krčiti zaradi širjenja nevarnega virusa, smo se učenci 6. aZ in 6. bZ odpravili v Ljubljano. V Cankarjevem domu smo si ogledali predstavo Prosto po Prešernu. Predstava je bila zanimiva in poučna, saj smo veliko izvedeli o življenju Franceta Prešerna. Bila pa je tudi sodobna in zabavna, tako da ni manjkalo smeha. Po predstavi smo se sprehodili še po Ljubljani. Spoznavali smo zanimive ulice in stavbe povezane s Prešernom, njegovimi sodobniki in Primicovo Julijo. Lep jesenski dan v Ljubljani nam bo še dolgo ostal v spominu.

14. oktobra, le malo pred tem, ko se je naš svet spet začel krčiti zaradi širjenja nevarnega virusa, smo se učenci 6. aZ in 6. bZ odpravili v Ljubljano. V Cankarjevem domu smo si ogledali predstavo Prosto po Prešernu. Predstava je bila zanimiva in poučna, saj smo veliko izvedeli o življenju Franceta Prešerna. Bila pa je tudi sodobna in zabavna, tako da ni manjkalo smeha. Po predstavi smo se sprehodili še po Ljubljani. Spoznavali smo zanimive ulice in stavbe povezane s Prešernom, njegovimi sodobniki in Primicovo Julijo. Lep jesenski dan v Ljubljani nam bo še dolgo ostal v spominu.

Teja in Taja 6. aZ