V torek, 15. oktobra, smo na PŠ Zagradec izkoristili sončen jesenski dan in organizirali jesenski kros. Učenci od 6. do 9. razreda smo po tretji uri odšli na igrišče, kjer nam je učitelj športne vzgoje dal še zadnje napotke pred krosom. Nato smo se odpravili do startne črte. Tam smo se najprej ogreli in nato ob pisku piščali na vso moč stekli po progi, do cilja.  Pred ciljem so nas pričakali učitelji in mlajši učenci, ki so kros že odtekli ter nam s spodbudnimi besedami pomagali premagati še zadnje metre do cilja. Ko smo kros odtekli vsi učenci, je sledila še podelitev priznanj najboljšim.

Ob pisku smo piščali

proti cilju se podali,

z vsemi močmi se trudili

in super rezultate osvojili.

                                          Tanja in Patricija 9.Z

 

  1. razred
1. KOSELJ ALJAŽ
2. HROVAT ALJAŽ
3. PODRŽAJ TRISTAN

 

1. BRADAČ AJDA
2. STRAJNAR ZUPANC IDA
3. TEKAVEC ANA

 

 

  1. razred
1. VRHOVEC ZALA
2. ZUPANČIČ LARISA
3. PERKO ANJA

 

1. DUŠIČ OM
2. BLATNIK TEVŽ
3. GLOBOKAR TJAŽ

 

  1. razred
1. ŠKUFCA MAJA
2. BREGAR JERNEJA
3. SEČNIK ČANDRIKA

 

1. ROPIČ JAN
2. HOČEVAR TONE
3. JANEŽIČ GAL

 

  1. razred
1. ZAVODNIK NEJC
2. KOŠČAK GAL
3. LEGAT ALEKSANDER

 

1. MOHORČIČ MAJA
2. DUŠIČ DEVA
3. GRABRIJAN AJDA