Ivančna Gorica, 15. 2. 2018

Spoštovani starši.

Delavci OŠ Stične, smo se, 14. februarja, pridružili stavki zaposlenih v vzgoji in izobraževanju.  Zavedamo se, da stavka v šoli povzroči številne nevšečnosti tudi vam, zato smo resnično hvaležni za vaše razumevanje in podporo. Stavka je na vseh enotah naše šole potekala mirno, več o stavkovnih zahtevah in samem poteku vseslovenske stavke pa si lahko preberete na spletni strani sindikata vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije. (https://www.sviz.si/)

Naše osnovno poslanstvo je strokovno opravljanje pedagoškega dela in zavzemanje za vsestranski razvoj potencialov naših in vaših otrok. Za svoje delo potrebujemo ustrezne materialne pogoje, pa tudi spoštovanje, razumevanje in sodelovanje vseh udeležencev vzgojno – izobraževalnega procesa. V zadnjem času smo večkrat dokazali, da nam solidarnost in medsebojna pomoč nista tuji.  Omenimo samo dobrodelni koncert Za lepši svet, s katerim nam pomagate zbirati sredstva za socialno ogrožene družine in posameznike, pa akcije zbiranja starega papirja in še bi lahko naštevali. Skupaj dosegamo pomembne cilje in premikamo meje.

Spoštovani starši, hvala vam, ker nam stojite ob strani in nam prisluhnite, kadar potrebujemo vašo pomoč.