Spoštovani starši,

zaposleni v slovenskih osnovnih šolah smo se bili primorani odločiti za stavko, da bi zavarovali kakovost osnovnošolskega izobraževanja. Izrabili  smo vse druge možnosti, da bi nam vlada prisluhnila, primorani smo svoje zahteve izraziti s stavko.

Obveščamo vas, da bo v sredo, 14. februarja  2018, stavka. Pouk in vse ostale dejavnosti, ki jih izvajamo v  šoli, za vse učence ta dan odpade.  Šola bo za učence zaprta, prevozi in malica bodo odpovedani. Vsi zaposleni na OŠ Stična bodo ta dan v šolah od 8.00 do 9.30, potem se bo večina odpeljala  na protestni shod v Ljubljano.

Starši prosimo vas, da spremljate obvestila v medijih, kjer bodo podane najbolj ažurne informacije.

Spoštovani starši, prosimo vas, da nas podprete pri našem prizadevanju za ohranitev kakovostnih javnih šol v Sloveniji.
Zaposleni OŠ STIČNA