7. Z

Uvodne besede našega predsednika: ” Predstaviti se moramo.” Žan Zavodnik

Podpredsednik razreda je aktivist za enotnost: “Ne gremo narazen!” Mark Zore

7. Z sestavlja 28 posameznikov – 15 učenk in 13 učencev ter razredničarka Dragica Šteh. Radi se udeležujemo različnih dejavnosti, kulturnih, športnih, naravoslovnih in tehničnih dni. Še posebej zato, ker se takrat lahko še bolj povežemo in ustvarjamo prijateljske vezi.

Nekateri so mnenja, da se nas da opisati le s tremi besedami, nekateri pa smo nasprotnega mnenja, saj smo sladki, simpatični, zanimivi, ljubeznivi, prijateljski, povezani, prijetni in zabavni, radi se smejimo in hecamo ter smo težko tiho. Če pride do spora, skušamo najti pošteno in pravilno rešitev. Smo prijatelji z veliko skupnimi cilji, eden od njih je tudi postati najboljši razred vse do devetega razreda na PŠ Zagradec.