Nabito polna športna dvorana OŠ Stični je v četrtek, 24. novembra, pokala po šivih. Ne samo od števila dobrodelno naravnanih obiskovalcev, ampak tudi od izjemne energije vseh nastopajočih. Resnično – koncert z vsebino in pomenom, ki se ga bomo še dolgo spominjali. Fotogalerijo si lahko ogledate na spletni strani občine Ivančna Gorica:

http://www.ivancna-gorica.si/fotogalerije/dobrodelni-koncert-za-lepsi-svet/

 

 

 

 

 

V četrtek, 24. 11. 2016, bo ob 18.00 v Športni dvorani OŠ Stična dobrodelni koncert z naslovom Za lepši svet. Zbrana sredstva bodo v celoti namenjena Šolskemu skladu OŠ Stična.

Cena vstopnice za odrasle je 8 EUR, za otroke 3 EUR (do 2. leta starosti je vstop brezplačen).

NASTOPAJOČI: Alex Volasko, Art music orchestra, Katarina Mala, Klemen Janežič, Marcel & Matic, Marko Vozelj, Nina Pušlar, Nipke, Oktet fantov Stična, Plesalci SŠ Josipa Jurčiča, Plesna skupina Guapa, Povratniki, Stiški kvartet, Tinkara Kovač, Trkaj, učenci OŠ Stična, Vesela nevesta, Žan Serčič